Hakkımızda


Kurumsal

Biz Kimiz

Gaziantep ilindeki fabrikamızda, modern ve profesyonel halı temizlik makinalarımızla, tüm Gaziantep il ve ilçelerine hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Özellikle halı yıkama konusunda uzmanlaşmış ekibimizle, uzun yılların verdiği deneyimimizi harmanlayarak, kaliteli ve tatmin edici temizlik hizmeti olarak siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Misyonumuz

Gaziantep Kuzey Halı olarak üstlenmiş olduğumuz misyon; standardı yüksek, kaliteli hizmet vererek faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde söz sahibi olmak, insanlığa, çevreye ve evrensel değerlere karşı sorumluluklarımızı yerine getirmektir. Bu doğrultuda hedefimiz; bir asra yakın süredir gelişiminin ve değişiminin hem tanığı hem de parçası olduğumuz Türkiye ile beraber geleceğe doğru sizinle birlikte daha da büyüyerek ilerlemektir.

Vizyonumuz

İlk günden bu yana mirasımız olarak değerlendirdiğimiz “Her Şey Zamanında” ilkesi, şirketimizin ana vizyonunu oluşturmaktadır. Bu vizyonun bizim için anlamı; hizmeti zamanında yapmak, hızla değişen zamana ayak uydurmak ve bu değişime öncülük etme doğrultusunda son teknoloji cihaz ve en kaliteli malzeme ile siz değerli müşterilerimize garantili hizmet vermektir.

gaziantep kuzey halı yıkama

Hakkımızda

Tecrübesi ile halı yıkama sektöründe bugün Türkiye‘nin en önde gelen firmalarından biri olmayı başarmıştır. 

gaziantep kuzey halı yıkama

Güleryüzlü hizmet anlayışı ile %100 müşteri memnuniyetini esas alan, müşterilerinin halılarına son derece titiz davranan, söz verdiği tarihte teslimat yapan,
Gaziantep genelinde binlerce müşteri portföyü olan, teknolojik alt yapıya özen gösteren bir firmadır.

Gaziantep Kuzey Halı Yıkama

Adres 

Osmanlı mahallesi 108001 Cadde No:2 Şahinbey / GAZİANTEP


İletişim

siparis@gaziantepkuzeyhaliyikama.com
Cep Tel:    +9 (0 543) 740 62 57
İş Tel:        +9 (0 342) 226 00 30

Linkler 

Hakkımızda
Hizmetlerimiz
Galeri
Müşteriler ne diyor?

Geri Bildirim

Lütfen fikirlerinizi, hata raporlarınızı ve önerilerinizi bize gönderin! Hızlı bir şekilde cevaplanacaktır.